Organizasyonlar ve Fuarlar


Basın Bültenleri


E-Bülten Üyeliği


Haberler


Köşe Yazıları


Takvim

Postit


DÖVİZ KURLARI
Döviz bilgileri güncellenmektedir.
TAKVİM
Eylül
19
2021


BASIN ODASI > HABERLER


Van PERDER Kuruldu

Van ilindeki yerel marketler bir çatı altında hareket etme kararı alarak, Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde 13 derneği (PERDER) bulunan Türkiye Perakendeciler Federasyonu'na bağlı 14’üncü dernek olarak faaliyet gösterecek. Van Perakendeciler Derneği; 14 şirket üyesi ve 21 perakende satış noktası ile çalışmalarını sürdürecek.


‘Güçlerimizi birleştirip daha güzel ve kaliteli hizmetler yapacağız’
Dernek ile ilgili açıklamalarda bulunan Van Perakendeciler Derneği Başkanı Mehmet Sıddık Tatar, "Dernekleşme adına bir eksiklik yaşıyorduk. Şimdi bu eksikliği gidermiş olduk. Bundan sonra güçlerimizi birleştirip daha güzel ve kaliteli hizmetler sunacağız. Sorunlarımızı masaya yatırıp, çözüm yollarını araştıracağız" diye konuştu.


Yerel zincirlerin önemine değinen Tatar “Şimdi projelerimizi paylaşıp, nasıl geliştirebiliriz konusunu tartışıyoruz. Depremin yaralarını sarmaya çalışan bir şehirde hizmet sunmanın sorumluluğunu da taşıyoruz. Yerel marketler kazandıklarıyla yine kentine ve ülkesine yatırım yapıyor. Şimdilik Van ilindeki yerel marketleri kucaklayacak ve bu çetin rekabet ortamında daha güçlü olmaları için çalışacağız” dedi.


Ekovan AVM, Birikim AVM, Bizim AVM, Doğuş AVM, Hayat AVM, Kipaş AVM, Sahra AVM, Günpaş AVM, Tropikal AVM, Yayla AVM, Van Gross AVM, Zırhlıoğlu AVM ve VIP AVM Van PERDER’in üyeleri arasında yer alıyor.

09.05.2012