Organizasyonlar ve Fuarlar


Basın Bültenleri


E-Bülten Üyeliği


Haberler


Köşe Yazıları


Takvim

Postit


DÖVİZ KURLARI
Döviz bilgileri güncellenmektedir.
TAKVİM
Eylül
19
2021


BASIN ODASI > HABERLER


Groseri'den Anneler Günü Ziyaretleri

Hediye paketinin içinde gıda, hijyen ürünleri ve bir adet Hoş geldin Bebek Bilgi Formu bulunuyor. Anne – babaların dünyaya yeni gelen bebekleri ile ilgili bilgileri ölümsüzleştirebilecekleri bu formda, bebeklerinin ilk resmini yapıştırabilecekleri resim alanı bulunuyor. Formda, bebeğin doğduğu andaki kilosu, boyu, doğduğu tarih ve saat bilgileri, burcu, doğumu yaptıran doktorun ve hemşirenin adları gibi bilgiler de yer alıyor.

Groseri Çocuk Kulübü Yılın Annesini seçiyor.

Hediyelerini alan ve paketin içerisindeki formu doldurarak Groseri Çocuk Kulübü kartı ile 01 Mayıs – 31 Haziran 2012 tarihleri arasında en fazla alışveriş yapan anneler arasında yapılacak çekiliş ile Yılın Groseri Annesi belirlenecek.

Yılın Groseri Annesi’ne ve bebeğine bebek bezi, Orkid hijyenik ped, Johnson Baby İyi ki Doğdun paketi, ıslak mendil, kolonya, kulak temizleme çubuğu, vucüt yıkama jeli, krem, sabun, bebe yağı, bakım kremi, pudra, pişik kremi, Wee biberon, biberon fırçası, kaşıklı biberon, geniş ağızlı biberon, temizleme mendili, kulak çöpü, bebek bardağı, sulu diş halkası, alıştırma bardağı, burun aspiratörü, tırnak makası, emzik ürünleri armağan edilecek.

Kampanyaya destek veren hastaneler;
Adana Hastaneleri: Ortadoğu Özel Sağlık Hastanesi, Özel Adana Universale Hastanesi, Özel Can Doğum ve Cerrahi Hastanesi, Adana Çukurova Devlet Hastanesi, Adana Çukurova Doğum ve Kadın Hastalıkları Hastanesi, İlgi Tıp Merkezi, Çukurova Tıp Merkezi, Özel Başkent üniversitesi Hastanesi, Adana Ziyapaşa Doğum Hastanesi, Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi

Mersin Hastaneleri: Mersin Devlet Hastanesi, Duygu Hastanesi, Özel Yenişehir Hastanesi, Özel Doğuş Hastanesi, Mersin Sistem Tıp, Özel IMC Hastanesi, Özel Mersin Gözde Cerrahi Tıp Merkezi Hastanesi, Özel Toros Hastanesi, Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi

Ceyhan Hastaneleri: Özel Ceyhan Çare Hastanesi, Ceyhan Devlet Hastanesi

13 Mayıs Anneler Günü nedeni ile, Groseri Mağazaları’nda hediye kampanyaları ve bir çok üründe indirimler uygulandı.

Anneler Gününe özel mağazalarımıza gelen müşterilerimize karanfil ve gül hediye edildi.
Kampanyaların yanı sıra, mağazalarda kurulan standlarda hediye kampanyaları ile Groseri, müşterilerine ayrıcalıklı alışverişler sunuldu.


16.05.2012