Organizasyonlar ve Fuarlar


Basın Bültenleri


E-Bülten Üyeliği


Haberler


Köşe Yazıları


Takvim

Postit


DÖVİZ KURLARI
Döviz bilgileri güncellenmektedir.
TAKVİM
Eylül
19
2021


BASIN ODASI > HABERLER


Groseri'nin İşkur Kursiyerleri Sahada

Groseri ve Türkiye İş Kurumu Adana İl Müdürlüğü arasında imzalanan anlaşma kapsamında Groseri, 01 Mart -17 Kasım 2011 tarihleri arasında İşkur tarafından belirlenen 56 kursiyere iş başı eğitimi verdi.


Groseri kursiyerleri, perakende eğitimlerinden geçerek, donanımlı çalışanlar haline geldiler.
Kursiyerler, genel perakende eğitimi çerçevesinde; kasa işlemleri, ürün portföyü, depo hizmetleri, muhasebe, idari çalışmalar konularında kapsamlı eğitimler aldılar. İş başı eğitimi bitiminde deneyimlerini öz geçmişlerine ekleme imkanı kazanarak, perakende sektöründe görevlendirilecek tecrübeli çalışanlar haline geldiler. Eğitim sonunda tüm kursiyerlere İş-Kur Adana il müdürü Haşim Meydan tarafından birer sertifika hediye edildi.


Groseri İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü Hülya Özkul Erol; “İş Kur Adana Bölge Müdürlüğü ile Groseri’ nin ortak yürüttüğü proje, Groseri’nin yıllara dayalı deneyim ve birikimleri ile ülkemizin en büyük sorunlarından olan nitelikli işgücü oluşturulmasına katkı sağladı. Aynı zamanda Groseri, kendi bünyesinde nitelikli işgücünü istihdam ederek, bölge insanına hizmet verme misyonunu devam ettirdi. İş Kur’ un değerli projesinin yaygınlaşmasına destek vererek örnek olmaya, İş Kur’ un desteklediği projelerimiz ile devam edeceğiz.” dedi. Başarılı kursiyerler Groseri kadrolarındaki yerlerini aldılar.19.01.2012