Organizasyonlar ve Fuarlar


Basın Bültenleri


E-Bülten Üyeliği


Haberler


Köşe Yazıları


Takvim

Postit


DÖVİZ KURLARI
Döviz bilgileri güncellenmektedir.
TAKVİM
Eylül
19
2021


BASIN ODASI > HABERLER


Groseri'de Sevgililer Günü

Groseri mağazalarından 25 Ocak -10 Şubat tarihleri arasında Groseri kart ile Rexona, Axe, Dove deo ve cilt bakım ürünleri, Vaseline marka ürünlerden alışveriş yaparak kayıt yaptıran müşteriler arasında en fazla alışveriş yapan 18 kişi tespit edilecek ve bu kişilerin Sevgililer Günü mesajı ve isimlerinin yer aldığı billboardlar Groseri mağaza önü billboardlarında 14 Şubat günü sergilenecektir.

Groseri , sevgililer gününde sevdiğine sürpriz yapmak isteyenleri mağazalarına bekliyor. Kampanyada kazanan talihliler, ilgili mağazalardaki billboard alanlarını sevdiklerine armağan edecekler. Büyük sürpriz yaşayacak olan şanslı çiftler ,unutulmaz bir anı yaşamış olacaklar.

Ayrıca 14 Şubat Sevgililer Günü nedeni ile Şubat ayı süresince Groseri Mağazalarında hediye kampanyaları ve tüm reyonlarda indirimler uygulanacak.
Şubat ayı süresince kozmetik, hediyelik eşya, giyim reyonlarında uygulanacak kampanyalar ile belirli markalardan alışveriş yapan Groseri müşterilerine çift kişilik günübirlik Kapadokya seyahati, Adana ve Mersin Hilton otellerde çift kişilik akşam yemeği , yüzlerce Braun elektirikli küçük ev aletleri, ve daha bir çok hediye armağan edilecek. Mağazalarda kurulacak standlarda sevgililer gününe özel hediye kampanyaları uygulanacak.

07.02.2012