Organizasyonlar ve Fuarlar


Basın Bültenleri


E-Bülten Üyeliği


Haberler


Köşe Yazıları


Takvim

Postit


DÖVİZ KURLARI
Döviz bilgileri güncellenmektedir.
TAKVİM
Eylül
19
2021


BASIN ODASI > HABERLER


Ege PERDER Genel Kurulu Gerçekleştirildi

Ege Perder olağan genel kurulu 09 Şubat 2012 Perşembe günü, Kaya Thermal Otelde yapıldı. Ege PERDER Yönetim Kurulu Başkanı Veli Gürler yeni dönemde de başkanlığa devam edecek.

 
Genel Kurul'da tam gün süren programın sabah bölümünde ÜÇGE Elektronik adına Ege Bölge Müdürü Abit Kulak kısa bir sunum yaptı.

ÜÇGE Elektroniğin sponsorluğunda Yılmaz Atilla "Perakendede yaşanan yeni trendler ve kurumsallaşma" konusunda, Et Birlikleri Başkanı Ahmet Yücesan ‘Et tesislerin yapmanın incelikleri ve kırmızı ette izlenebilirliğin önemi ‘ konusunda, Ekonomi Üniversitesi Öğretim Üyesi Berrin Yangınözü ‘ Yeni müşteri profilleri ve tüketici sosyalleşmesi‘ konusunda dernek üyelerine kısa konferanslar verdiler.

Programın öğleden sonraki bölümünde Ege Perder üyeleri yeni yönetim kurulunu oluşturmak, mevcut yönetim kurulunu ibra etmek üzere toplandılar. Oluşturulan divan kuruluna Acem Gıda Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Çorapçı başkanlık yaptı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasına müteakip, dernek faaliyet raporu okundu ve dernek gelir giderleri ibra edildi. Söz alan Ege Perder Yönetim Kurulu Başkanı Veli Gürler üyelere hitaben bir konuşma yaptı. Veli Gürler konuşmasında kendisine destek veren tüm üyelere teşekkür ederek, seçilecek yeni yönetime başarılar diledi.


Divan başkanı yeni yönetim kurulu için önerileri aldı. Tek bir liste ile seçime gidildi. Mevcut liste oylama sonucu oy birliği ile kabul edildi.


Temenni ve önerilerin dinlenmesinin ardından toplantı sona erdi. Genel Kurul'a gelen üyeler çay içip dinlenirken toplanan yeni yönetim kurulu iki yıllık dönem için Veli Gürler’i bir defa daha yönetim kurulu başkanlığına seçti.


Ege Perder Yönetim ve Denetim Kurulu aşağıdaki isimlerden oluştu.
 

EGE PERDER YÖNETİM KURULU
 
Veli GÜRLER ( GÜRMAR ) Yön. Krl. Bşk.
Mustafa AKKAN ( BARIŞ GROSS ) Bşk. Yrd.
Erkan KAHYA ( BEŞ KARDEŞLER ) Bşk. Yrd.
Galip AKGÜN ( DENMAR ) Gnl. Sekreter
Hacı Hamza KALKANCI ( ÖZ UYGAR ) Muhasip Üye
Hasan Hüseyin PEKDEMİR ( PEKDEMİRLER ) Üye
Mehmet Fevzi BAŞDAŞ ( BAŞDAŞ ) Üye

EGE PERDER DENETİM KURULU

Eşref DİKMEN ( HALK MARKET )
Hasan Hüseyin TOMAT ( PERLA HOME )
İsmail Hakkı KARAKAŞ ( YEŞİL PORTAKAL )


 


14.02.2012