Organizasyonlar ve Fuarlar


Basın Bültenleri


E-Bülten Üyeliği


Haberler


Köşe Yazıları


Takvim

Postit


DÖVİZ KURLARI
Döviz bilgileri güncellenmektedir.
TAKVİM
Eylül
19
2021


BASIN ODASI > HABERLER


Onur, 50'nci Mağazasını Açtı

Kurumsal kimliğini yenileyen ve ‘Alışverişte Onur Sözü’ sloganını ilke edinen Onur, ardarda açtığı yeni mağazalarla büyümeyi sürdürüyor. Geçtiğimiz hafta Avcılar, Esenyurt ve Beylikdüzü’nde mağazalar açan Onur, 50'nci Mağazası’nı İstanbul’un en hızlı gelişen bölgelerinden Beylikdüzü-Gürpınar’da hizmete açtı.


Taze ürün odaklı yaklaşımıyla market alışverişinde aranılan her şeyi, en uygun fiyat ve en yüksek kalite anlayışıyla müşterilerine sunan Onur, yıl içinde açacağı mağazalarla birlikte birçok yeni noktada, çok daha fazla müşteriye ulaşacak. Yerel perakende sektöründe hızla büyümeye devam eden Onur Market, yeni mağazalarında da tüketicisine verdiği “Alışverişte Onur Sözü”nü tutmaya devam edecek.


Marmara’nın kılcal damarlarına yayılacağız
Onur Market ile yerel perakende sektörünün öncüsü ve sözcüsü olmayı hedeflediklerini vurgulayan Özen Grup CEO’su Cemal Özen, “Yakaladığımız istikrarlı büyümeye paralel olarak peş peşe hizmete açtığımız mağazalarımızla birlikte çok daha geniş bir müşteri kitlesine hitap ediyoruz. Bu sebeple grubumuzun stratejik hedefleri içinde yer alan ve “Gümüş Mağaza” olarak adlandırdığımız 50'nci Onur Mağaza’mızı açmamız bizim için büyük önem taşıyor. Market alışverişine ihtiyaç duyulan ve tüketiciye en yakın olan noktaları önceden tespit ederek kaliteli hizmetimizi müşterilerimizin ayağına götürüyoruz. Tüketici dostu hizmet anlayışımızı sürdürerek, 2012 yılında açacağımız yeni mağazalarımızla birlikte Onur markasını Marmara’nın kılcal damarlarına yayacağız. Onur Market’in yerel perakendecilik sektöründe yakaladığı başarı ve istikrardan dolayı tüm çalışma arkadaşlarımı kutluyorum” dedi.


28.02.2012