Organizasyonlar ve Fuarlar


Basın Bültenleri


E-Bülten Üyeliği


Haberler


Köşe Yazıları


Takvim

Postit


DÖVİZ KURLARI
Döviz bilgileri güncellenmektedir.
TAKVİM
Eylül
19
2021


BASIN ODASI > HABERLER


Ankara Perder'de Genel Kurul Gerçekleşti

Ankara PERDER Olağan Genel Kurul toplantısı, 29 Şubat tarihinde dernek merkezinde yapıldı. Ankara PERDER üyelerinin katıldığı kurulda, dernek başkanlığına, iki dönemdir dernek başkanı olan Altunbilekler Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Altunbilek oybirliği ile seçildi.

Çağdaş Marketler ortaklarından Mürsel Güven ve Başgimpa Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Başdurak başkan yardımcılığına, Şekerciler Market Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Şekerci genel muhasipliğe ve Bildirici Market yönetim kurulu üyesi Cengiz Bildirici genel sekreterliğe oy birliğiyle seçildiler.

Genel Kurulun ardından konuşma yapan Mustafa Altunbilek, Ankara PERDER’in kuruluşundan bu yana birçok projenin hayata geçirildiğini ve başarılı işler gerçekleştirdiklerini, böylece sürekli olarak çıtayı daha yükseğe taşıdıklarını ifade etti.

Altunbilek, "Beni bir kez daha başkanlığa getiren üyelerimize teşekkürlerimi sunuyorum. Ancak bu görevin bana ve yönetimdeki arkadaşlarıma büyük sorumluluk getirdiğinin farkındayım. Başarı ile tamamladığımız geçtiğimiz dönemlerin ardından, bu dönemde de dinamik ve proje odaklı çalışmaya devam edecek, bu başarının devamını sağlayacağız. Ankara PERDER'i ve sektörümüzü daha iyi yerlere taşımak için çalışmalarımıza ara vermeden devam edeceğiz. Bu bizim üyelerimize, derneğimize, federasyonumuza, sektörümüze ve ülkemize borcumuzdur. Derneğimiz kurulduğu günden bu güne birlikteliğin gücüyle önemli işler başarmıştır. Bu başarının devamı için siz değerli üyelerimizin fikirlerine, yardım ve desteğine her zaman ihtiyacımız olacak " dedi.


05.03.2012