Organizasyonlar ve Fuarlar


Basın Bültenleri


E-Bülten Üyeliği


Haberler


Köşe Yazıları


Takvim

Postit


DÖVİZ KURLARI
Döviz bilgileri güncellenmektedir.
TAKVİM
Eylül
19
2021


BASIN ODASI > HABERLER


Altunbilekler 61'inci Mağazasını Açtı

28 yıldır Ankaralılara hizmet veren ve perakende sektöründe Ankara’nın önde gelen zincirlerinden olan Altunbilekler; hızla büyümeye devam ediyor. Altunbilekler, Mamak bölgesinde 4'üncü, toplamda 61'inci şubesini Natoyolu’nda hizmete açtı.
 

“Müşteri Mutluluğu”nu temel ilke edinen ve kaliteden ödün vermeyen anlayışıyla Altunbilekler; müşterilerine rahat ve kolay alışveriş olanağı sağladığı mağazalarında, hijyenik ve temiz ortamlar yaratarak sağlıklı ve kaliteli ürünleri, en uygun fiyatlarla müşterileriyle buluşturuyor. Etin en kalitelisini, sebze – meyvenin en tazesini, şarküteri ürünlerinin en sağlıklısını Altunbilekler'de bulan müşterilerin de günden güne mutluluğu artıyor.
 

61 şubesi ve 2 bin’i aşan çalışanıyla, “Ankara'nın Her Yerinde Hizmetinizdeyiz...” sloganı ile çalışmalarını ve yatırımlarını sürdüren Altunbilekler’in, Natoyolu Mağazası’nın açılışında uygulanan indirimler, promosyonlar ve düzenlenen çeşitli etkinlikler sonucu mağaza ilk günden bölge halkının yoğun ilgisiyle karşılandı ve müşterilerin akınına uğradı.
 

Natoyolu  Mağazası; Bin metrekarelik satış alanında, 5 kasa ve 15 çalışanıyla müşterilerine hizmet veriyor.
 

Ankara’da 61 şubeye ulaştıklarını belirten Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Altunbilek, önümüzdeki günlerde de açılışların devam edeceğini ve Ankara’nın farklı yerlerinde hizmet vermeye başlayacaklarını söyledi ve  2012 yılında istikrarlı bir büyüme politikasıyla mağaza sayılarının 70’e ulaşabileceğini vurguladı.
 


27.03.2012