Organizasyonlar ve Fuarlar


Basın Bültenleri


E-Bülten Üyeliği


Haberler


Köşe Yazıları


Takvim

Postit


DÖVİZ KURLARI
Döviz bilgileri güncellenmektedir.
TAKVİM
Eylül
19
2021


BASIN ODASI > HABERLER


Özhan Yaşlıları Unutmadı

Özhan Marketler Zinciri, 18-24 Mart tarihleri arasında kutlanan “Yaşlılar Haftası” kapsamında çalışanlarıyla birlikte Bursa Büyükşehir Belediyesi Huzurevi’nde kalan yaşlıları ziyaret etti. Özhan Marketler Zinciri huzurevi ziyaretinde sunduğu ikram ve hediyelerle yaşlıları unutmadığını gösterirken, düzenlediği gecede sahne alan Dostlar Gezeği de şarkılarıyla yaşlılara unutulmaz bir gece yaşattı.

Huzurevi sakinleri Dostlar Gezeği’nin solistlerinin yanı sıra,  sahneye de çıkarak, seslendirdikleri şarkı ve türkülerle etkinliğe renk kattılar.
Özhan Genel Müdürü Sabri Erdem, sosyal sorumluluklarının farkında olduklarını ve çalışmalarını bu yönde sürdürmeye devam ettiklerini ifade ederek, “ Yaşlılarımız kültürümüzü ve değerlerimizi yarınlara taşımamızı sağlayan en değerli varlıklarımız, yaşama bağlı kılınmaları gerekiyor. Bizler de Dostlar Gezeği ile beraber düzenlediğimiz etkinlikle yaşama sevinçlerini devam ettirmeye yardımcı olmaya çalışıyoruz” dedi.
 

Reklam ve Halkla İlişkiler Sorumlusu Ayşen Yılmaz ise,  yaşlılığın hayatın çok özel bir dönem olduğunu söyleyerek, “Özhan olarak yaptığımız ziyarette ve düzenlediğimiz gecede, yaşlı bireylerimizin toplumla bütünleşmesini ve daha aktif olmasını sağlamaya çalıştık. Özhan personelimizle birlikte yaşlılarımızla güzel vakit geçirmekten mutluluk duyduk” dedi.
Gecenin sonunda Huzurevi sakinleri Özhan adına  Ayşen Yılmaz’a ve Dostlar Gezeği adına ise Başkanı ve Özhan Genel Müdürü Sabri Erdem’e desteklerinden dolayı teşekkür belgesi takdim etti.
 
29.03.2012