Organizasyonlar ve Fuarlar


Basın Bültenleri


E-Bülten Üyeliği


Haberler


Köşe Yazıları


Takvim

Postit


DÖVİZ KURLARI
Döviz bilgileri güncellenmektedir.
TAKVİM
Eylül
19
2021


BASIN ODASI > HABERLER


İstanbul PERDER'de Geleneksel Buluşma

Programın açılışında konuşan İstanbul PERDER Yönetim Kurulu Başkanı Reşat Narman, perakende sektörünün mevcut durumunu ve gelişimini değerlendirdi.  Narman, derneğin var olan projelerinin yeniden değerlendirildiğini söyledi. GSM projesi için Vodafone firmasıyla görüşmelerin devam ettiğini belirten Narman, bu yıl sonunda yapılacak olan İstanbul Ticaret Odası meslek komite seçimlerinde, perakende sektörünü temsil edilmesi içinyapılması gerekenler hakkında bilgi verdi.


Açılış konuşmasının ardından kahvaltıya ev sahipliği yapan PNR Cosmtetics Genel Müdürü Fevzi Pınar, şirketin kuruluşundan bugüne kadarki süreçte gerçekleştirdiği faaliyetlere değindi. 
 
Programda Unilever Türkiye Müşteri Geliştirme Direktörü Neslihan Nigiz ve Alışverişçi Araştırma Direktörü Gizem Göksu, Türkiye Lokal Süpermarket Alışverişçi Profili araştırma sonucu PERDER üyeleriyle paylaştı. Ayrıca KİGED –Danışmanlık, Koçluk ve Gelişim Hizmetleri  Yaşam Koçu Çetin Denizise, Kişisel Gelişim-Yaratıcı Düşünce Teknikleri -Beyni Hızlı Kullanma konulu seminer verdi. Deniz, seminerin ardından üyelere “HAYATINLA MESAJLAŞ” isimli kitabını hediye etti.
 
Kapanış konuşmasını gerçekleştiren Türkiye Perakendeciler Federasyonu Başkanı Selamet Aygün, 25- 26 Nisan’da gerçekleştirilecek olan Yerel Zincirler Buluşuyor konferansı hakkında bilgi verdi. İstanbul  PERDER’in ev sahipliği yapacağı bu organizasyon için destek beklediklerini iletti.
 
Konuşmaların ardından; Reşat Narman İstanbul PERDER ailesine yeni katılan  Kasırga Hipermarketleri Genel Koordinatörlü Ersin Ateş’e üye plaketini takdim etti.
 
Organizasyona katılım sağlayarak bilgi paylaşımında bulunan  Unilever adına Neslihan Nigiz’e, Yaşam Koçu Çetin Deniz’e ve ev sahipliği yapan Fevzi Pınar’a teşekkür plaketleri takdim edildi.
 
Program, PNR Cosmetics’in  merkezi, depo, paketleme ve sevkiyat bölümlerinin gezilmesinin ardından son buldu.
 

04.04.2012