Organizasyonlar ve Fuarlar


Basın Bültenleri


E-Bülten Üyeliği


Haberler


Köşe Yazıları


Takvim

Postit


DÖVİZ KURLARI
Döviz bilgileri güncellenmektedir.
TAKVİM
Eylül
19
2021


BASIN ODASI > ORGANİZASYONLAR VE FUARLAR


Fayda A.Ş. Basın Lansmanı / 25 Mart 2009 Sheraton Ataköy Balo Salonu

Tüketiciye önem, üreticiye imkan vermek için yapılanan Fayda A.Ş. projesini ve markalarını tanıtmak amacıyla düzenlenen basın lansmanına onlarca basın mensubu ve konuk davet edildi.

Yerel Zincirler Buluşuyor (Kurumsal Sponsor) / 21 Mayıs 2009 Cevahir Kongre Merkezi

Türkiye Perakendeciler Federasyonu önderliğinde düzenlenen, yerel zincirlerle, onlara ürün ve hizmet sunan markaların ilişkilerini güçlendirmek amacıyla yapılan toplantıya Kurumsal Sponsor olan Fayda A.Ş., ürün tattırımlarıyla dikkat çeken bir ev sahipliği yaptı.

Satınalma'da Fayda'lı Olmak / 1 Ağustos 2009 WOW Hotel ve Kongre Merkezi

Ortaklarının satınalma birimlerine yönelik yapılan organizasyonda, ürünlerini ve çalışmalarını sunumlar ile anlatan Fayda A.Ş. ekibi, satınalma sorumluları ile görüşerek, birliktelik duygusunun paylaşıldığı bir platform oluşturdu.


Marketingist / 25-28 Haziran 2009 Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi

Fayda A.Ş., sektör profesyonellerinin akınına uğrayan, 120 stand sahibinin, 200'den fazla markanın katılımı ile gerçekleşen organizasyonda, gerek Anadolu'dan gerek Sırbistan ve Irak'tan gelen ziyaretçiler ile sohbet etme fırsatı buldu.


2009 Perakende Günleri / 21-22 Ekim 2009 Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı

2001 yılından bu yana Türkiye'deki en büyük iş dünyası organizasyonu olan ve uluslararası alanda da saygın bir yeri bulunan Perakende Günleri'nde katılımcı olarak bulunan Fayda A.Ş., 'Sizin Marketiniz' tabelalı market konsepti ile ziyaretçilerin akınına uğradı.


Güvenilir Gıda Zirvesi / 23 Kasım 2009 Rixos Grand Ankara Oteli

Başbakan Sayın Recep Tayyip Erdoğan ile Tarım ve Köyişleri Bakanı Sayın M. Mehdi Eker himayesinde 2009 yılının “Gıda Yılı” ilan edilmesi sebebiyle, bu yıl ilki düzenlenen Tarım ve Köyişleri Bakanlığı ve Ekonomize Dergisi işbirliği ile “Güvenilir Gıda Zirvesi ve Ödül Töreni” Rixos Grand Ankara Oteli'nde gerçekleştirildi.

Yerel Zincirler Buluşuyor 2010 / 29-30 Nisan 2010 Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı

Fayda, Yerel Zincirler Buluşuyor 2010’da SİZİN MARKETİNİZ standı ile misafirlerin gözdesi oldu.
  1